Krzysztof Gil

Kilka słów o mnie:

Jestem absolwentem Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. Skończyłem studia medyczne w 1997 roku. Od 1998 do 2016 pracowałem w Szpitalu im. Babińskiego w Krakowie; robiłem staże do specjalizacji w Klinice Psychiatrii. Praca dodatkowa w Pogotowiu Ratunkowym w latach 1998 - 2001 nauczyła mnie samodzielności i szybkiego podejmowania decyzji. Staże podyplomowe, praca w PR i dyżury w wielkim szpitalu psychiatrycznym, gdzie nie było internisty, nie pozwoliły mi zapomnieć o podstawowych standardach leczenia chorób somatycznych. W 2005 roku zdałem specjlizację z psychiatrii robioną tzw. "nowym trybem", gdzie większy nacisk, niż kiedyś, kładło się na aspekty psychologiczne, poznanie siebie, bardzo istotne w podejściu do pacjenta. Dla mnie pacjent jest całością, nie tylko zbiorem narządów.
Praca w CTN "MONAR" dała mi dobrą naukę w leczeniu osób uzależnionych, pracowałem również w poradni odwykowej i poradni zdowia psychicznego.
Od 2004 roku prowadzę działalność gospodarczą - początkowo w warunkach pomocy w domu chorego, później wynajmując gabinet. Obecnie pracuję w Oddziale Dziennym w Myślenicach i przyjmuję we własnym gabinecie. Nie mam kontraktu z NFZ, jednak mogę poświęcić pacjentowi więcej czasu ("normy" Narodowego Funduszu Zdrowia przewidują średnio 15 minut na kontrolną wizytę psychiatryczną, w co wchodzi badanie, wypisywanie recept i uzupełnienie dokumentacji).
Po pracy fotografuję i piszę wiersze. Mam dwoje dzieci.Oferta terapeutyczna.pdf